fbpx

Limmer Lasers

Limmer Lasers jest niemiecką firmą zlokalizowaną w Berlinie. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji medycznych laserów oraz akcesoriów. Produkty obejmują wszystkie główne dziedziny medycyny, stomatologii i weterynarii. Dla każdej dyscypliny dostępna jest szeroka gama wysokiej jakości akcesoriów. Asortyment produktów obejmuje lasery CO2, lasery diodowe oraz konfiguracje specjalistyczne.

Filozofią Limmer Lasers jest tworzenie uniwersalnych, zintegrowanych i wysoce funkcjonalnych stanowisk. pracy. Współpracując z licznymi lojalnymi klientami na całym świecie oraz ugruntowaną siecią badań i rozwoju, Limmer Lasers dostarcza innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnej medycyny. Zamiast widzieć tylko oddzielne urządzenia, jego filozofią jest tworzenie wielofunkcyjnych, zintegrowanych i wysoce funkcjonalnych stanowisk pracy dla lekarzy. Przykładem może być laser CO2 dla otolaryngologii współpracujący ze skanerem i mikromanipulatorem umożliwiający wykonywanie z najwyższą precyzją jaka jest obecnie możliwa.

Limmer Lasers kładzie duży nacisk na badania i rozwój, produkcję, serwis i szkolenia. Współpraca ze szpitalami i lekarzami jest tak samo ważna jak dobra komunikacja. Jakość produktów jest priorytetem nr 1.

Limmer logo

Limmer laser

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo