fbpx

Inmode

Izraelska firma InMode Ltd. jest wiodącym światowym dostawcą innowacyjnych technologii medycznych. InMode opracowuje, produkuje i sprzedaje urządzenia wykorzystujące nowatorskie technologie. Jest właścicielem ponad 100 patentów.
Obecnie InMode jest najszybciej rozwijającą się firmą na świecie w branży urządzeń medycyny estetycznej. Z roku na rok notuje przyrost sprzedaży o 31%.
InMode opracowuje, produkuje i sprzedaje urządzenia wykorzystujące nowatorskie technologie oparte na częstotliwości radiowej (RF). Stale opracowuje nowe procedury w medycynie estetycznej, a także ulepsza już istniejące terapie. Nie rezygnuje z tradycyjnych urządzeń laserowych i IPL, w których wprowadza innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, znacznie podwyższające skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów.
InMode oferuje kompleksową linię produktów w kilku kategoriach: dla chirurgii plastycznej, ginekologii, dermatologii, modelowania sylwetki i okulistyki.
Ważnym elementem w działalności badawczo – rozwojowej InMode jest bezpieczeństwo zabiegów oraz zdrowie kobiety. Bezobsługowe urządzenia modelowania sylwetki znacznie zmniejszają kontakt personelu z pacjentem. Kompleksowe podejście do zdrowia kobiety zaowocowało opracowaniem wielofunkcyjnego aparatu do leczenia stref intymnych.


Dewizą InMode jest:

tworzenie innowacyjnych, zmieniających życie technologii stosowanych w urządzeniach medycyny estetycznej.

inmodemd.com

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo