fbpx

Inmode

Izraelska firma InMode Ltd. jest wiodącym światowym dostawcą innowacyjnych technologii medycznych. InMode opracowuje, produkuje i sprzedaje urządzenia wykorzystujące nowatorskie technologie. Jest właścicielem 26 patentów.
Obecnie InMode jest najszybciej rozwijającą się firmą na świecie w branży urządzeń medycyny estetycznej. Z roku na rok notuje przyrost sprzedaży.
InMode opracowuje, produkuje i sprzedaje urządzenia wykorzystujące nowatorskie technologie oparte na częstotliwości radiowej (RF). Stale opracowuje nowe procedury w medycynie estetycznej, a także ulepsza już istniejące terapie. Nie rezygnuje z tradycyjnych urządzeń laserowych i IPL, w których wprowadza innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, znacznie podwyższające skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów.
InMode oferuje kompleksową linię produktów w kilku kategoriach: dla chirurgii plastycznej, ginekologii, dermatologii, modelowania sylwetki i okulistyki. Innovative Medical Cosmetic Workstations and Technologies by InMode
Ważnym elementem w działalności badawczo – rozwojowej InMode jest bezpieczeństwo zabiegów oraz zdrowie kobiety. Bezobsługowe urządzenia modelowania sylwetki znacznie zmniejszają kontakt personelu z pacjentem. Kompleksowe podejście do zdrowia kobiety zaowocowało opracowaniem wielofunkcyjnego aparatu do leczenia stref intymnych.

Dostarczając najnowocześniejsze procedury, które zmieniają życie ludzi InMode kładzie silny nacisk na badania kliniczne. Wyniki badań są publikowane w ogólnie dostępnych specjalistycznych czasopismach. Clinical Papers – Peer Reviewed Studies on Clinically Proven Technologies (inmodemd.com)


Dewizą InMode jest:

tworzenie innowacyjnych, zmieniających życie technologii stosowanych w urządzeniach medycyny estetycznej.

inmodemd.com

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo