fbpx

Warsztaty: FaceTite / Morpheus8

W dniu, 19 marca 2024r. w Poznaniu w Klinice „dr Osadowska Clinic” w ramach Akademii SHAR-POL odbyły się warsztaty szkoleniowe dotyczące zabiegów aplikatorami FaceTite oraz Morpheus8 aparatu Embrace RF.

Szkolenie obejmowało pokaz zabiegów na żywo. Szkolenie prowadził dr Fadi Hamadani, Chirurg Plastyk, Palestyna.

Aplikator FaceTite®

Jedną z najnowszych i najbardziej obiecujących technik do minimalnie inwazyjnego ujędrniania szyi i twarzy jest obecnie lipoliza wspomagana RF (RFAL™) opatentowana przez izraelską firmę Inmode.

Lipoliza RFAL™ Inmode to podgrzewanie skóry poprzez przepływ prądu RF pomiędzy elektrodami: wewnętrzną (wprowadzoną pod skórę) i zewnętrzną (ślizgającą się na powierzchni skóry).

Prąd RF przepływając poprzez tkanki znajdujące się pomiędzy elektrodami, koaguluje podskórną tkankę tłuszczową oraz podgrzewa skórę właściwą, przy czym całe ciepło skierowane jest w kierunku powierzchni skóry. Duża ilość ciepła wydzielająca się wokół elektrody podskórnej, koaguluje nie tylko tkankę tłuszczową, ale również i powięź.

Aplikator FaceTite® składa się z 13cm izolowanej kaniuli, o średnicy od 1,3 do 1.8mm. Przeznaczony jest do poprawy kształtu podbródka i owalu twarzy.

Aplikator Morpheus8

Morpheus8 to aplikator makroigłowy prądu RF, którego budowa i działanie zasadniczo różni się od tradycyjnych mikroigieł RF. Różnica polega na wartości emitowanej energii oraz przepływie prądu między końcem mikroigły, a drugą elektrodą. W Morpheus8 cała powierzchnia kontaktu aplikatora ze skórą jest elektrodą. Przegrzaniu podlega obszar pomiędzy czubkiem igły a powierzchnią. Uzyskuje się poziomą i pionową stymulację termiczną i następuje optymalny skurcz FSN.

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo