fbpx

Ujędrnianie brzucha Kim Kardashian – wywiad z lekarzem

08.08 2022 w E! News ukazał się wywiad z lekarzem, który wykonał zabieg Kim Kardashian.

Kim Kardashian’s Stomach Tightening Procedure: Her Doctor Answers All Your Questions.

Kim Kardashian’s Doctor Answers Questions On Her Stomach Procedure – E! Online – CA (eonline.com)

W ekskluzywnym wywiadzie dla E! News Dr Ashkan Ghavami ujawnił wszystkie szczegóły zabiegu napinającego skórę, któremu poddała się Kim Kardashian: jest „bolesny”, ale „wart tego”.

Czasami piękno jest bólem. I nikt nie rozumie tego tak dobrze jak Kim Kardashian.
Gwiazda Kardashian, która bez wstydu przyznała się do dbania o dobry wygląd, niedawno przeszła zabieg poprawy napięcia skóry zwany Morpheus8 Microneedling Fractional Treatment.

„To zmienia zasady gry”, reklamowała założycielka Skims na Instagramie Stories 3 sierpnia, obok zdjęcia siebie leżącej płasko na plecach z lekko zaczerwienionym brzuchem.

„Myślę, że to mój ulubiony laser, ale to bolesny LOL, ale warto!”

Podobnie jak twarz wampira, którą spopularyzowała Kim, wyniki jej ostatniego zabiegu kosmetycznego przyciągnęły ciekawość jej fanów.
Na szczęście dr Ashkan Ghavami odpowiedział na wszystkie „gorące” pytania E! News na temat frakcyjnego, mikroigłowego leczenia Morpheus8.

Certyfikowany chirurg plastyczny i rekonstrukcyjny w Beverly Hills wyjaśnił wszystko, co należy wiedzieć o zabiegu Kim.

E! News: Dla tych, którzy nie mają wiedzy o leczeniu, wyjaśnij, na czym dokładnie polega.

Dr Ashkan Ghavami (AG): To jest leczenie częstotliwościami radiowymi. Polega na dostarczaniu pod skórę ciepła za pomocą igieł. Kuracja jest indywidualnie dopasowana. Igły działają na różnej głębokości.
Każdy zabieg jest przeprowadzany na innej w swojej głębokości. Mogę wykonać zabieg na małej głębokości na czole i pod oczami, ale mogę wykonać głębszy na policzkach lub szyi.

E! News: Jakie są dostępne opcje Morfeusza?

AG: Mamy Morpheus Body, który jest przeznaczony do ciała, oraz opcje, które są przeznaczone do twarzy. W przypadku ciała działa się trochę głębiej. Mogę używać Morfeusza Body nad kolanami, na wewnętrznej stronie ud, ramionach, wokół pępka i na brzuchu – u tych osob, które, mają odpowiednią posturę, nie potrzebują liftingu brzucha lub ramion. Zabieg dolnej i górnej powieki wykonuję razem z twarzą.

E! News: Kim określiła zabieg jako „bolesne” leczenie. O czym powinien pamiętać ktoś z niższą tolerancją bólu, jeśli rozważa ten zabieg?

AG: Kim nie miała znieczulenia zbyt długo. Jeśli wiemy, że ktoś naprawdę chce mieć najbardziej komfortowe doświadczenia, można zablokować niektóre nerwy zastrzykiem, tak jak dentysta. Lub znieczulić je na dłużej: 20, 30, a czasem 35 minut. Nie jestem pewien, jak długo Kim była znieczulona, ale nie sądzę, żeby to było przez cały czas. Powinno trochę boleć, ale nie za bardzo. Jest pewien kompromis. Więc niekoniecznie chcemy, żeby ktoś był całkowicie znieczulony. Na podstawie reakcji pacjenta kalibrujemy, zwiększamy lub zmniejszamy, ilość dostarczanej energii oraz głębokość wykonywanego zabiegu,

E! News: Jak długo trwa zabieg?

AG: Od 15 do 30 minut, w zależności od tego, na ilu obszarach wykonuje się zabieg. Jeśli zamierzasz wykonać na ramionach, dekolcie i innych częściach ciała, może to potrwać do 45 minut. Ale wtedy znieczulamy przez godzinę lub dłużej.

E! News: Jakie są uboczne skutki, które pacjenci często kojarzą z tym zabiegiem?


AG: Ten kto wykonuje zabieg, musi znać pigmentację skóry, zawartość melaniny oraz musi wiedzieć jak łatwo pacjent się opala. Jeżeli ktoś jest z określonej grupy etnicznej i u niego wykona się zabieg za głęboko, to dostarczy się za dużo ciepła. Stosowanie nie odpowiedniej techniki, może wyrządzić szkody. Każdy laser, każde urządzenie o częstotliwości radiowej, nawet peeling chemiczny, może spowodować uszkodzenie, jeśli zabieg wykonuje się na niewłaściwym typie skóry. Jeśli chodzi o osoby poddawane zabiegom, to po zabiegu są one lekko zaczerwienione lub mają rumień się przez około jeden do dwóch dni. To nie jest jeden z tych zabiegów, po których łuszczy się skóra. Jednak u niektórych osób mogą powstać małe strupki w miejscu ukłucia mikroigieł. Uszkodzona w trakcie zabiegu skóra jest fizjologicznie usuwana. W ten sposób działa zabieg. Jeśli u pacjenta po zabiegu nie jest występuje natychmiastowa poprawa napięcia skóry, to na pewno widoczny jest efekt świeżej skóry. We wczesnej fazie po zabiegu może wystąpić lekki obrzęk.
Wiele osób decyduje się na zabieg „przed czerwonym dywanem”. Jest również długotrwały efekt, w którym dwa do trzech miesięcy po zabiegu, kolagen jest stopniowo naprawiany i ma mocniejszą strukturę.

E! News: Jakie są niektóre efekty wykonania tej procedury?

AG: To prawie niemożliwe, żeby ktoś powiedział, że nie zobaczył poprawy. Zawsze jest jakaś poprawa, ale skóra to jedna z tych rzeczy, w których patrząc na siebie każdego dnia, można nie zauważyć drobnych zmian. Subtelne różnice nie są tak widoczne, ale kumulują się. Z czasem na pewno pacjent zobaczy efekt. Właśnie dlatego lubimy wykonywać skumulowane zabiegi, ponieważ jest to jedna z tych rzeczy, które należy robić zapobiegawczo. Niekoniecznie należy szukać natychmiastowych efektów, chociaż i są takie. Zabieg naprawdę sprawia, że kolagen naprawia się, jest bardziej gęsty. Jego struktura jest bardziej jednorodna niż była wcześniej, kiedy była luźna i postarzała.
Jeśli chodzi o Kim, to nie jest to dla niej zupełna nowość.

Produkty

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo