fbpx

Światowe nagrody dla InMode

Inmode jest obecnie światowym liderem w produkcji urządzeń dla medycyny estetycznej. Jakość, innowacyjność i skuteczność aparatów została doceniona na świecie, czego wyrazem są otrzymane w 2020r nagrody.

MyFaceMyBody Awards

MyFaceMyBody Awards, to jeden z uznanych na całym świecie programów oceniających urządzenia do zabiegów medycyny estetycznej. MyFaceMyBody Awards jest wyrazem uznania dla innowacyjności i doskonałości w szybko rozwijającej się i ekscytującej branży.

InMode jest dumnym zwycięzcą w dwu kategoriach: Małoinwazyjne Urządzenie Roku i Najlepszy Nowy Zabieg Roku.

Małoinwazyjne Urządzenie Roku – nagrodę otrzymał Morpheus

Morpheus to aplikator mikroigłowy prądu RF, którego budowa i działanie zasadniczo różni się od tradycyjnych mikroigieł RF. Różnica polega na wartości emitowanej energii oraz przepływie prądu między końcem mikroigły, a drugą elektrodą. W Morpheus cała powierzchnia kontaktu aplikatora ze skórą jest elektrodą. Przegrzaniu podlega obszar pomiędzy czubkiem igły a powierzchnią. Uzyskuje się poziomą i pionową stymulację termiczną. Energia prądu jest dwukrotnie wyższa w porównaniu z tradycyjnymi mikroigłami. Dzięki temu uzyskuje się znacznie lepsze efekty podczas jednego zabiegu.
Operator ma do dyspozycji 4 różne końcówki aplikatora Morpheus działajace na głębokości od 0,5 do 8mm
.

Najlepszy Nowy Zabieg Roku – nagrodę otrzymał Evoke

Evoke jest bezobsługowym urządzeniem do poprawy konturu twarzy przeznaczonym dla pacjentów, którzy wymagają ujędrnienia skóry i zwiększenia jej gęstości. Bezobsługowy aplikator wykorzystując energię prądu RF podgrzewa równomiernie i objętościowo skórę oraz warstwę podskórną. Jest jedynym urządzeniem spełniajacym kluczowy warunek uzyskania pozytywnych wyników klinicznych tzn. utrzymanie temperatury skóry właściwej na poziomie 42- 45st C przez odpowiednio długi czas (minimum 10 minut) bez ryzyka oparzenia naskórka. Zapewnia to inteligentny system kontroli i utrzymania temperatury.

Shape 2020 skin AWARD

Aparat Evoke otrzymał nagrodę znanego magazynu SHAPE.

Good housekeeping 2020 best beauty AWARD

Aparat EvolveInmode otrzymał w 2020r nagrodę:

Evolve Inmode to jedyna bezobsługowa platforma, która umożliwia wykonanie kilku zabiegów niezbędnych dla poprawy kształtu sylwetki i wyglądu skóry. EVOLVE Inmode jest urządzeniem przeznaczonym do: redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, rzeźbienia mięśni. Każdy z wymienionych zabiegów jest realizowany niezależnie za pomocą aplikatorów dedykowanych do danej procedury.

Miło nam, że możemy naszym Klientom oferować urządzenia tak wysoko oceniane na świecie.

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo