fbpx

Mama Andy Murrey’a o zabiegu Morpheus8 Inmode

Trafność przyznania w 2020r nagrody „MyFaceMyBody Awards dla Małoinwazyjnego Urządzenia Roku” dla Morpheus8 Inmode potwierdzają kolejne doniesienia prasowe. Wysoką ocenę skuteczność zabiegu mikroigłowego Morpheus8 wystawiła Judy Murray mama znanego tenisisty Andy Murray.

Judy Murray powiedziała:

Wcześniej nigdy nie interesowały mnie zabiegi kosmetyczne ani to, jak wyglądałam – jestem sportowcem. Ale jestem na oczach opinii publicznej i często muszę wygłaszać przemówienia przed dużą publicznością na konferencjach lub treningach. Gdy się starzałam, chciałem nadal dobrze wyglądać, kiedy pojawiam się publicznie. Spędziłam większość swojego życia pracując na zewnątrz i znaczną liczbę lat podążając za moimi dziećmi na torze tenisowym siedząc w słońcu i patrząc na ich występy, nachmurzając się. Mam więc piękne zmarszczki i też dużo śmiechu. Interesował mnie zabieg małoinwazyjny.
Zrobiłam trzy zabiegi: jeden w styczniu, drugi tuż przed lockdownem w marcu i jeden w lipcu. Powiedziałabym, że ubyło mi co najmniej dziesięć lat od mojego poprzedniego wyglądu. Jestem absolutnie zachwycona wynikiem”.

Zabieg był wykonany w Klinice dr Klinice Dr Judy Todd.

Informacja została opublikowana w magazynie „Hello Judy Murray shows off very youthful makeover and reveals her cosmetic treatment | HELLO! (hellomagazine.com)”

O Morpheus8 Inmode

Zabieg Morpheus8 Inmode polega na wykorzystaniu frakcyjnego bipolarnego prądu RF do punktowego odparowania skóry, z silnym podgrzaniem głębszych warstw skóry. Sterowanie energią prądu RF pozwala zmieniać efekt tkankowy i uzyskiwać słabszy lub mocniejszy efekt w zależności od wskazań.
Efektem zabiegu Morpheus8 Inmode jest poprawa jędrności skóry, spłycenie zmarszczek, zmniejszenie przebarwień. W zależności od zmian, które należy wyleczyć wykonuje się 1-3 zabiegów w odstępach miesięcznych. Czas rekonwalescencji jest bardzo krótki. Często jest możliwy natychmiastowy powrót do codziennych zajęć. Rezultaty widoczne są zazwyczaj po dwóch tygodniach od zabiegu, jednak poprawa następuje jeszcze przez 3-6 miesięcy po zakończeniu leczenia.

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo