fbpx

Kim Kardashian poddała się zabiegowi Morpheus8

Kim Kardashian poddała się zabiegowi Morpheus8, by ujędrnić brzuch.

Kardashian pokazała zdjęcie swojego brzucha w Insta Stories na swoim kanale po tym, jak w środę dr Ashkan Ghavami wykonał jej zabieg Morpheus8 w klinice urody GPS Aesthetics w Beverly Hills.

Na Instagramie opisała to doświadczenie jako „bolesne” i „zmieniające reguły gry.”

Kim napisała: „To zmienia zasady gry! Zrobiłam laser Morpheus, aby obkurczyć brzuch w @gpsaesthetics @DrGhavami. Myślę, że to mój ulubiony laser, ale jest bolesny, lol, ale warto!”

Wydarzenie zostało opisane w „yahoo Insider” i „Hollywood Life”

Eksperci twierdzą, że procedura ta jest połączeniem zabiegu mikroigłowego z falą o częstotliwości radiowej (RF) i tak naprawdę nie wymaga użycia lasera.
Morpheus8 to zabieg napinania, liftingu i konturowania skóry, który można wykonać na obszarach skóry ze zmarszczkami, przebarwieniami lub bliznami potrądzikowymi, według The Cosmetic Skin Clinic w Londynie. Zabieg łączy mikronakłuwanie i energię o częstotliwości radiowej, aby uzyskać ogólny efekt modelowania 2 w Procedura zatwierdzona przez FDA wykorzystuje mikroigły do stymulacji produkcji kolagenu.
Podczas gdy zabiegi laserowe zwykle celują w warstwę powierzchniową skóry, fale o częstotliwości radiowej mogą przenikać trzy docelowe warstwy skóry w jednym cyklu, powiedział dla Insider praktyk estetyczny Lee Garrett.

Podgrzanie tkanki pod skórą powoduje odbudowę tkanki tłuszczowej i obkurczenie tkanki łącznej, a mikroigły stymulują produkcję kolagenu do dalszego napinania skóry.
Morpheus8 został zatwierdzony przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków w sierpniu 2020 r., w oparciu o korzystne efekty dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności w rzeźbieniu tkanki tłuszczowej całego ciała.
Pacjenci twierdzą, że widzą efekty po 3 tygodniach od zabiegu, a dermatolodzy zalecają co najmniej 3 sesje.
Na podstawie opinii pacjentów na Real Self, platformie dla osób rozważających zabiegi kosmetyczne w trybie planowym, efekty ujędrniania skóry dzięki Morpheus8 zaczynają się w ciągu trzech tygodni i utrzymują się średnio przez około rok.
Można spodziewać się zaczerwienienia przez kilka dni po zabiegu, ale zalecany czas przestoju jest minimalny w porównaniu z bardziej inwazyjnymi zabiegami.
Zabieg wykonywany jest przy użyciu kremu znieczulającego, aby uniknąć dyskomfortu.

Kim Kardashian Gets Morpheus Laser Procedure: Photo – Hollywood Life

Kim Kardashian says she got 'painful’ laser treatment to tighten her stomach and it was a 'game-changer.’ Here’s how it works. (yahoo.com)

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo