fbpx

Evoke – przyszłość nieinwazyjnego upiększania

January 2021

Trendem w zabiegach estetycznych są nieinwazyjne zabiegi na twarz. W 2021 roku Klinika Aivee przedstawiła Evoke – pierwszy przełomowy, bezdotykowy zabieg w Azji, który może zapewnić gładszą linię szczęki i smuklejszą twarz.
Powiązane: Merz Aesthetics 2020 Asia Pacific Awards umożliwia nowy początek branży kosmetycznej.

Dawno minęły czasy, kiedy jedynym rozwiązaniem na obwisłą skórę i zmarszczki jest zabieg chirurgiczny. Chociaż nadal jest to ważna opcja, wielu entuzjastów piękna zakochało się w procedurach niechirurgicznych. Dzięki ciągłym innowacjom, do których dążą nasi eksperci od urody, zaawansowane technologicznie zabiegi na twarz mogą poprawić Twój wygląd w niespotykany sposób.

Jeśli nie chcesz zabiegów mikroigłowych, ale chcesz, aby efekty wykraczały poza możliwości, jakie może dać jakakolwiek pielęgnacja przeciwstarzeniowa, to nowy dodatek do listy zabiegów Aivee Clinic spełni oczkiwania. EVOKE to nowy nieinwazyjny i bezkontaktowy zabieg na twarz, który jest pierwszym w regionie azjatyckim i jako pierwszy go wypróbowujemy. Zabieg wykonywany jest za pomocą urządzenia do przebudowy twarzy typu all-in-one, wykorzystującym prąd RF (częstotliwości radiowej). Urządzenie, które wygląda jak nieporęczny zestaw słuchawkowy, nakłada się na głowę. Jego działanie polega na wykorzystaniu ciepła do przemodelowania tkanki twarzy i szyi. Efektem jest wyszczuplenie i wyprofilowanie owalu twarz. Zabieg EVOKE nie wymaga użycia rąk i jest bezbolesny.

Korzyści

Zabiegi niechirurgiczne eliminują ryzyko związane z zabiegami inwazyjnymi, ale mogą dawać takie same rezultaty. Każdy ból, blizny lub długi czas rekonwalescencji, który zwykle towarzyszy operacji, nie występują w zabiegu EVOKE. Pacjenci mogą nawet wykorzystać czas zabiegu jako specjalny czas na indywidualne zajęcia. Procedura przebiega bez użycia rąk, co oznacza, że urządzeniejest bezobsługowe. Lekarze tylko ustawiają wartości parametrów. Można czytać książkę, słuchać uspokajającej muzyki lub oglądać telewizję, podczas gdy EVOKE cofa czas na skórze. Zdecydowanie procedura mniej obciążająca nerwy niż zabiegi inwazyjne.

Jak to się dzieje

Czujniki w EVOKE zapewniają utrzymanie temperatury potrzebnej do wywołania stanu zapalnego niezbędnego dla organizmu do produkcji kolagenu i elastyny. Energia RF jest dostarczana do każdego aplikatora, zapewniając równomierną dystrybucję ciepła w obszarze leczenia. Szczęka i szyja są pierwszymi, które tracą elastyczność, dlatego są bezpośrednim celem EVOKE. Urządzenie przebudowuje tkankę podskórną, aby wyrzeźbić rysy twarzy. Ciepło napinając skórę i pozostawia uczucie podobne do masażu.

Bezpieczeństwo technologii High -Tech

EVOKE to jedyne urządzenie zatwierdzone przez FDA wykorzystujące RF do przebudowy twarzy. Jest bezpieczne dla wszystkich typów skóry. Urządzenie jest programowalne przez użytkownika i obejmuje monitorowanie temperatury oraz sterowanie włączaniem i wyłączaniem temperatury. Czujniki w urządzeniu są również w stanie rozpoznać temperaturę szyi i szczęki. Temperatura jest monitorowana 1000 razy na sekundę. Jeśli przekroczy ustawiony poziom progowy energia jest odcinana. Zapewnia to, brak możliwości poparzenia lub podrażnienia skóry pacjenta. Wbudowane wskaźniki dźwiękowe sygnalizują, gdy każdy aplikator osiągnie optymalną temperaturę. To zapewnia w czasie rzeczywistym informację zwrotną o zabiegu. Specjalną funkcją EVOKE jest przycisk wezwania pacjenta. Dzięki temu w razie potrzeby pacjenci mogą łatwo wstrzymać zabiegi i poprosić personel kliniki o dokonanie korekt. Ekran zabiegowy umożliwia lekarzom wizualne monitorowanie efektu termicznego każdego aplikatora w dowolnym momencie zabiegu. Z EVOKE osiągnięcie trwałej młodzieńczej skóry jest bezbolesne i bez strachu. Zaledwie kilka minut samoopieki w Klinice Aivee i bezdotykowy masaż ciepłem twarzy to wszystko, czego potrzeba, aby utrzymać skórę w jak najlepszej formie. Aby dowiedzieć się więcej o oferowanych zabiegach, odwiedź stronę pod adresem theaiveeclinic.com. Bądź na bieżąco z ich najnowszymi procedurami, obserwując The Aivee Clinic na Instagramie i Facebooku.
https://mega.onemega.com/evoke-breakthrough-non-invasive-and-contactless-facial-treatment/
Trendem w zabiegach estetycznych są nieinwazyjne zabiegi na twarz, a od 2021 roku Klinika Aivee przedstawia nam EVOKE – pierwszy przełomowy bezdotykowy zabieg w Azji, który może zapewnić gładszą linię szczęki i smuklejszą twarz.

Źródło: https://mega.onemega.com/evoke-breakthrough-non-invasive-and-contactless-facial-treatment/

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo