fbpx

Estetyczny Magazyn 2023/01 – EVOLVEX

EvolveX

Modelowanie sylwetki 3D: tkanka tłuszczowa, mięsnie i skóra

Modelowanie sylwetki to hasło, pod którym kryje się uzyskanie szczupłej sylwetki z jędrną skóra i napiętymi mięśniami. Większość pacjentów, którzy zgłaszają się do gabinetów trudno zakwalifikować do jednego fototypu wg, klasyfikacji Williama Sheldona. Na ogół jest to budowa mieszana. U_ takich osób uzyskanie zadawalających efektów wymaga wykonania zespołu zabiegów: redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrnienia skóry i wzmocnienia mięśni. Dodatkowym elementem, o który pytają pacjenci jest bezinwazyjność zabiegów oraz możliwość stosowania na wszystkich obszarach ciała: ramionach, brzuchu, udach, klatce piersiowej. Obecnie na rynku jest tylko jedno urządzenie umożliwiające wykonanie równocześnie jednym aplikatorem wszystkich trzech procedur: redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrnienia skóry i_ wzmocnienia mięśni. Jest to EvolveX izraelskiej firmy Inmode.

Co to jest EvolveX?

EvolveX to jedyny obecnie system typu „wszystko w jednym”. Jego aplikator Transform łączy: redukcje tkanki tłuszczowej impulsami wysokiego napięcia (trwała elektroporacja), ujędrnianie bipolarnym prądem RF oraz elektrostymulacje mięśni EMS. Działanie bipolarnego prądu RF jest równoczesne z impulsami wysokiego napięcia, natomiast jest naprzemienne z_ impulsami aktywującymi skurcze mięśni. Zapewnia to synergiczne wielowarstwowe ujędrnianie skóry i redukcje tkanki tłuszczowej. Automatyczne sterowanie prądem RF, temperatura tkanki, impulsami wysokiego napięcia i impulsami aktywującymi skurcze mięśni daje spójne wyniki transformacji i_ widoczna poprawę konturów ciała oraz zapewnia wysokie bezpieczeństwo.

EvolveX można stosować na wszystkich obszarach ciała i rodzajach skóry niezależnie od fototypów. Równocześnie może pracować 6 aplikatorów Transform. Każdy z nich jest wyposażony w 54 czujniki mierzące na bieżąco temperaturę skóry. Parametry zabiegu takie jak: temperatura, czas, intensywność stymulacji są ustawiane indywidualnie dla pacjenta. EvolveX posiada przyciski przerwania zabiegu w_ dowolnym momencie. Jest to aparat bezpieczny dla pacjenta. Technologie w oparciu, o które działa zostały przebadane klinicznie.

Produkty

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo