fbpx

ELLE – 2021/12 – EVOLVE

Ciało w dobrej kondycji

KIEDY ZACZYNAMY ZAUWAŻAĆ, ŻE NASZE ULUBIONE MARKI UBRAŃ OD JAKIEGOŚ CZASU MAJĄ DUŻO MNIEJSZĄ ROZMIARÓWKĘ I TRUDNO NAM TO ZAAKCEPTOWAĆ, WARTO ROZWAŻYĆ PAKIET RUCH, DIETA PLUS ZABIEG GABINETOWY.

Evolve to zabieg, który idealnie nadaje się na dobry start do osiągnięcia nie tylko rozmiaru mniej, ale też zadbania o stan skóry, ujędrnienia jej, czy też pozbycia się cellulitu

Na czym polega zabieg Evolve? Które części ciała mogą być poddawane zabiegowi? Pytamy naszego eksperta, Patryka Bojera, właściciela Bajer Clinic.

– Do dyspozycji mamy trzy procedury- mówi Patryk Bajer. – Pierwsza z nich: Evolve Tone ·jest wskazana dla osób chcących popracować nad sylwetką. Stymuluje mięśnie w sposób nieosiągalny na siłowni, ponieważ fizjologicznie taki skurcz mięśni nie jest dla nas możliwy do wykonania.

Druga procedura wskazana jest dla osób z wiotką skórą, szczególnie w okolicy ramion, wewnętrznych partii ud czy brzucha. EVOLVE TITE wykorzystuje do ujędrniania sprawdzoną klinicznie metodę stymulacji kolagenu poprzez podgrzanie głębokich warstw skóry prądem RF. Kluczowym warunkiem uzyskania pozytywnych wyników klinicznych jest utrzymanie temperatury skóry właściwej na poziomie 42-45 st C przez odpowiednio długi czas (30-60 min.).

Trzecia procedura Evolve Trim spala lokalną tkankę tłuszczową za pomocą 6 aplikatorów. W czasie jednej wizyty możemy je podłączyć jednocześnie do różnych partii ciała np. 4 na brzuch i 2 na ramiona. Wykorzystuje kombinację równoczesnego działania dwóch sprawdzonych klinicznie technologii – połączenia energii prądu RF do głębokiego ogrzewania skóry oraz próżni do zassania i masażu tkanki tłuszczowej. Na skutek działania „prawidłowej dawki cieplnej” i ssania następuje obumieranie komórek tłuszczowych i redukcja cellulitu.

Ile zabiegów należy wykonać, aby uzyskać trwały efekt?

Niezależnie od użytego aplikatora zaleca się 3 do 6 zabiegów wykonywanych w odstępach tygodniowych.

Czy zabieg jest bolesny i czy konieczny jest okres rekonwalescencji?

Większość pacjentów uważa każdy z zabiegów Evolve za komfortowy.

Podczas Evolve Trim można spodziewać się łagodnego rozgrzania skóry i delikatnego jej zassania.

Evolve Titeto już całkowity relaks, jak w trakcie masażu gorącymi kamieniami – skóra zostaje w przyjemny sposób rozgrzana. Ponieważ nastawiona temperatura zabiegu jest automatycznie kontrolowana 1000 razy/sek. nie ma ryzyka bolesnego przegrzania i oparzeń.

Evolve Tone wyzwala odczucia podobne do doznań podczas treningu, w czasie którego mięśnie mocno się kurczą. Parametry zabiegu można dostosowywać do indywidualnego poziomu komfortu.

Zabiegi Evolve nie wymagają absolutnie żadnego okresu rekonwalescencji. Są szybkie, bezbolesne, można wykonać je w porze lunchu i od razu wrócić do czynności dnia codziennego.

PATRYK BAJER

właściciel kliniki BajerClinic

www.moment.pl/bajerclinic

Produkty

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo