fbpx

Transform – transformacja skóry, tkanki tłuszczowej i mięśni

Typ akcesorium:

  • Jednoczesne wykonywanie zabiegu na wielu obszarach ciała podczas jednej sesji.
  • Wizualne monitorowanie działania poszczególnych aplikatorów.
  • Bezpieczny i skuteczny dla wszystkich typów skóry.
  • Ciągła, automatyczna kontrola temperatury skóry

Transform jest aplikatorem umożliwiającym równoczesną transformację skóry, tkanki tłuszczowej i mięśni.

 

 

Transform to jedyny obecnie aplikator typu „wszystko w jednym”. Transform łączy: redukcję tkanki tłuszczowej bipolarnym prądem RF o wysokim napięciu, ujędrnianie bipolarnym prądem RF oraz elektrostymulację mięśni EMS.

Działanie bipolarnego prądu RF jest naprzemienne z impulsami aktywującymi skurcze mięśni. Zapewnia to synergiczne wielowarstwowe ujędrnianie skóry i redukcję tkanki tłuszczowej.


Automatyczne sterowanie prądem RF, temperaturą tkanki i impulsami aktywującymi skurcze mięśni daje spójne wyniki transformacji i widoczną poprawę konturów ciała oraz zapewnia wysokie bezpieczeństwo.
Równocześnie może pracować 6 aplikatorów Transform. Każdy z nich jest wyposażony w 54 czujniki mierzące na bieżąco temperaturę skóry.
Parametry zabiegu takie jak: temperatura, czas, intensywność stymulacji są ustawiane indywidualnie dla pacjenta, co przekłada się na wysoką skuteczność zabiegu.

Aplikatory wykonano w technologii A.C.E., która zapewnia automatyczną kontrolę (1000 razy/sek) i sterowanie prądu RF. Wartość prądu jest utrzymywana na stałej, zaprogramowanej wartości. Dzięki temu zabieg jest bardzo bezpieczny – nie ma ryzyka oparzenia skóry. Temperatura jest stabilizowana.
Transform posiada przyciski przerwania zabiegu w dowolnym momencie.
Jest to aplikator bezpieczny dla pacjenta. Technologie w oparciu, o które działa zostały przebadane klinicznie.

Transform można stosować na wszystkich obszarach ciała i rodzajach skóry niezależnie od fototypów.

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo