fbpx

Lumecca

Typ akcesorium:
IPL

  • Optymalne spectrum światła
  • Wysoka moc szczytowa impulsu
  • Długi czas życia lampy

Aplikator Lumecca – to hybrydowe urządzenie, które łączy optymalne spectrum światła z wysoką mocą szczytową impulsu.

Parametry oferowanych urządzeń IPL znacząco się różnią i określenie „system IPL” nie określa automatycznie, jakie są możliwości danego urządzenia.

Jak wiadomo, z teorii selektywnej fototermolizy, optymalny zakres długości fali z punktu widzenia absorpcji światła w naczyniach krwionośnych i przebarwieniach to właśnie 500-600nm. Krótsze fale ultrafioletowe (poniżej 500nm) nie nadają się ze względu na ich szkodliwość, a dłuższe (powyżej 600nm) absorbują się zbyt słabo i efektem ich działania jest jedynie ogólne, nieselektywne nagrzewanie wierzchnich warstw skóry. Z tego względu, im więcej światła w lampie IPL ma długość fali w zakresie 500-600nm, tym niższa jest energia niezbędna do przeprowadzenia skutecznego zabiegu.
Izraelska firma Inmode jako pierwsza zaprezentowała niskociśnieniową lampę IPL Lumecca™, która w paśmie 500-600nm emituje trzy razy więcej światła w porównaniu do klasycznych systemów IPL.

Unikalność IPL Lumecca:

Dzięki swoim cechom, Lumecca™ Inmode to system IPL wyróżniający się spośród klasycznych urządzeń. Lumecca™Inmode umożliwia:

Wskazania:

Usuwanie zmian naczyniowych

Usuwanie przebarwień

Fotoodmladzanie

LUMECCA™ Inmode jest dostępna w dwóch wersjach SR 515 (515-1200nm) i SR 580 (580-1200nm)

Przed i po

„Zdjęcia ukazują efekt zabiegu u konkretnego pacjenta. Efekt zabiegu może się różnić w zależności od indywidualnych cech pacjenta, liczby powtórzeń zabiegu, stosowania się pacjenta do zaleceń po zabiegowych oraz umiejętności i doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg.”

Urządzenia kompatybilne

Lumecca – hybrydowy IPL łączący własności lasera KTP, lasera barwnikowego i IPL

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo