Lifting twarzy i szyi

Jednymi z przejawów starzenia się skóry twarzy i szyi są: utrata jędrności skóry, nadmierna ilość skóry z powodu utraty kolagenu, oraz nadmierna ilość tkanki tłuszczowej. Aby je wyeliminować konieczne jest połączenie liftingu skóry z miejscową redukcją ilości tkanki tłuszczowej i uzupełnieniem kolagenu.

Jedną z najnowszych i najbardziej obiecujących technik do minimalnie inwazyjnego ujędrniania z równoczesnym przemodelowaniem tkanki tłuszczowej jest obecnie lipoliza wspomagana prądem RF (RFAL). W zależności od wymagań wykonuje się ją za pomocą jednej z technik: FaceTite™, NeckTite™ lub AccuTite®.

Najnowszym rozwiązaniem jest obecnie zabieg AccuTite®. Polega on na „wstrzykiwaniu” porcji prądu RF, kaniulą o rozmiarze kaniul wykorzystywanych do podawania wypełniaczy(Injectable RF ). Dzięki tak delikatnemu narzędzi możliwe jest wykonywanie zabiegu nawet na bardzo delikatnych obszarach np. powiekach.

W celu zintensyfikowania efektu ujędrnienia zabieg RFAL można połączyć  z jednoczesnym stosowaniem frakcyjnego prądu RF. Efektem jest jednoczesna oddziaływanie na wszystkie źródła problemu, przy znacznie skróconym czasie rekonwalescencji (2-3 dni).

Opisany zabieg termoliftingu jest od kilku lat z powodzeniem stosowany na całym świecie.

Produkty

Galeria

Nie wiesz, który produkt najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom?

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

E-mail

Numer telefonu

Województwo

Treść wiadomości

Wolisz zadzwonić?

Sprawdź numer do lokalnego przedstawiciela

arrow
Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: