fbpx

Chirurgia Plastyczna

Jednymi z przejawów starzenia się skóry twarzy i szyi są: utrata jędrności skóry, nadmierna ilość skóry z powodu utraty kolagenu, oraz nadmierna ilość tkanki tłuszczowej.
Aby je wyeliminować konieczne jest połączenie liftingu skóry z miejscową redukcją ilości tkanki tłuszczowej i uzupełnieniem kolagenu. Jedną z najnowszych i najbardziej obiecujących technik do liftingu skóry z ujędrnianiem, jest obecnie lipoliza wspomagana prądem RF (RFAL).
Najnowszym rozwiązaniem jest obecnie zabieg AccuTite®. Polega on na „wstrzykiwaniu” prądu RF kaniulą o rozmiarze kaniul wykorzystywanych do podawania wypełniaczy(Injectable RF). Dzięki tak delikatnemu narzędziu możliwe jest wykonywanie zabiegu na bardzo delikatnych obszarach np. powiekach.

Klasyczne zabiegi liposukcji uwalniają pacjentów od nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ale co z towarzyszącym nadmiarem skóry? Odpowiedzią jest unikalny zabieg liposukcji wspomaganej prądem RF (RFAL).

RFAL to usuwanie tkanki tłuszczowej, połączone z ujędrnianiem i redukcją nadmiaru skóry na skutek kontrolowanego nagrzewania. Typowe zabiegi w których wykorzystuje się RFAL to liposukcja na wewnętrznych udach, ramionach i w innych obszarach w których ważne jest obkurczenie nadmiaru skóry.

Produkty

Galeria

Galeria

Nie wiesz, który produkt najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom?

   Formularz kontaktowy

   Imię i nazwisko

   E-mail

   Numer telefonu

   Województwo

   Treść wiadomości

   Sprawdź numer do lokalnego przedstawiciela

   arrow
   Partnerzy: inmode.pl
   Projekt strony: logo