fbpx

biolitec®

Biolitec® biomedical technology została założona w 1999 roku. Jest liderem technologicznym w dziedzinie laserów diodowych oraz światłowodów laserowych. Biolitec® to firma oferująca nowatorskie rozwiązania w zakresie medycznych laserów diodowych, oraz unikalne światłowody do zabiegów laserowych.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w opracowywaniu i rozwoju, oraz własnej fabryce CeramOptec® produkującej światłowody, jest niekwestionowanym liderem na rynku medycznych laserów półprzewodnikowych.

Działania badawczo-rozwojowe biolitec® nie tylko stale ulepszają już istniejące produkty i terapie, ale także badają nowe technologie. Niemal każdego roku biolitec® może ogłaszać innowacje w dziedzinie laserów i światłowodów medycznych. Dzięki temu może zagwarantować lekarzom i pacjentom skuteczne i zaawansowane terapie przy maksymalnym możliwym bezpieczeństwie – na szybki powrót do życia wolnego od dolegliwości.

biolitec® jest uznanym dostawcą urządzeń laserowych do małoinwazyjnych zabiegów we flebologii, urologii, proktologii, ginekologii, otolaryngologii i torakochirurgii. Jako jedyny na świecie posiada własny, gotowy i przetestowany system (laser + lek) do terapii fotodynamicznej raka.

Biolitec logo

www.biolitec.com.

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo