Zabiegi Morpheus Pro w Aesthetic Medical Practitioner

Firma Inmode wprowadziła na rynek nowy aparat Morpheus Pro. Aparat łączy w sobie dwie klinicznie sprawdzone technologie:

Samodzielna platforma Morpheus Pro została opracowana do leczenia różnych problemów skórnych oraz modelowania twarzy i ciała.

Morpheus8

Jedną z technologii zawartych w nowym Morpheus Pro jest aplikator Morpheus8 – wiodący na świecie frakcyjny system mikronakłuwania RF z opatentowanym procesem wulkanizacji za pośrednictwem prądu RF i technologią multi-pulse BURST. Aplikatorem można wykonać pełny resurfacing skóry twarzy i całego ciała oraz podskórny remodeling tkanki tłuszczowej. Jest wskazany do leczenia: nierówności powierzchni twarzy takich jak drobne linie i zmarszczki oraz blizny potrądzikowe. Jest skuteczny w przebudowie trudno dostępnych obszarów, takich jak okolice oczodołu, czoła, wewnętrznej strony ramion i delikatnej okolicy kobiecej, a także kolagenu i podskórnej tkanki tłuszczowej na większych obszarach ciała. Morpheus8 penetruje tkankę podskórną do 8 mm (profil termiczny 7 mm + 1 mm), Został zaprojektowany z czterema końcówkami frakcyjnymi z różnymi konfiguracjami pinów i inteligentną programowalną technologią, aby dostarczać klinicznie sprawdzoną energię RF na wielu głębokościach leczenia.
Morpheus8 reprezentuje najnowocześniejszą technologię. Lekarze mają możliwość leczenia zarówno małych, jak i duże obszarów za pomocą jednej platformy, zapewniając pacjentom spersonalizowane rozwiązania do przebudowy kolagenu i podskórnej tkanki tłuszczowej.

Forma

Aplikator Forma – termiczne napinanie skóry prądem RF. Jest pierwszym i jedynym samodostosowującym się zabiegiem termicznym RF służącym do przebudowy kolagenu i skurczu skóry we wszystkich obszarach ciała. Skutecznie działa na skórę i tkanki twarzy, w tym czoła, powiek górnych i dolnych, fałdów nosowo-wargowych, żuchwy i szyi. Forma stymuluje tworzenie nowego kolagenu i poprawia elastyczność skóry, zapewniając długotrwałe rezultaty. Wbudowane regulatory temperatury i pomiary w czasie rzeczywistym pozwalają na osiągnięcie klinicznie sprawdzonych optymalnych temperatur naskórka, zapewniając jednocześnie komfort pacjentowi.

Technologia A.C.E. (Acquire, Control and Extend) zapewnia, równomierne głębokie ogrzewanie. Forma konturuje owal twarzy i poprawia teksturę skóry.
Połączenie działania aplikatorów Forma i Morpheus8 powoduje na koagulację tłuszczu, skurcz tkanki łącznej i ogrzewanie podmartwicze w całej skórze. To potrójne działanie skutkuje natychmiastowym rezultatem i ciągła poprawą w czasie. Morpheus Pro może leczyć trzy warstwy skóry w jednym przejściu, zapewniając szybki czas zabiegu, doskonały profil bezpieczeństwa, jednolitą pielęgnację i doskonałe wyniki.

Zalety aparatu Morpheus Pro

Opis zabiegów nowym aparatem Morpheus Pro został zaprezentowany w magazynie „AESTHETIC Medical Practitioner”. Morpheus Pro by InMode – Aesthetic Medical Practitioner
W magazynie została również zamieszczona wypowiedż dr Nataszy Cook na temat zabiegów aparatem Morpheus Pro. Dr Natasza Cook jest Doktor Natasha Cook jest australijskim dermatologiem. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym dermatologii kosmetycznej i zabiegowej. Jest członkiem Australasian College of Dermatology, International Academy of Cosmetic Dermatology i zasiada w wielu międzynarodowych radach doradczych.

Morpheus Pro Aesthetic