JetPeel ProDuo – Równoczesny zabieg mezoterapii wysokociśnieniowej i naświetlania światłem LED

Zabieg mezoterapii wysokociśnieniowej aparatem JetPeelProDuo łączy równoczesne naświetlanie światłem LED z dermabrazję strumieniową i mezoterapią wysokociśnieniową. JetPro Duo-mezoterapia wysokociśnieniowa+ fotoporacja
W aparacie JetProDuo równocześnie z podawaniem wybranego preparatu z serii Jet Care jest emitowane czerwone lub niebieskie światło LED.


Światło czerwone 620-630 nm wnika w głębsze warstwy skóry i podczas zabiegu stymuluje różne procesy regeneracyjne, sprzyjając odmłodzeniu skóry. Stymuluje fibroblasty i zwiększa produkcję kolagenu, poprawiając elastyczność i jędrność skóry, jednocześnie wygładzając drobne zmarszczki. Dodatkowo zabieg czerwonym światłem LED poprawia krążenie krwi i nadaje skórze świeży blask.
Niebieskie światło 460-470nm wnika na maksymalną głębokość skóry 1mm, łagodząc podrażnienia górnej warstwy skóry. W dermatologii jest znane ze swojej zdolności do atakowania bakterii P.acnes, szczepu powodującego trądzik. Badania wykazują zmniejszenie stanu zapalnego skóry w przypadku trądziku łagodnego do umiarkowanego.
Zabieg jest wykonywany w oparciu o autoryzowane preparaty Jet Care. Preparaty Jet Care zostały stworzone by wykonać w pełni spersonalizowany zabieg stosownie do potrzeb danej skóry. Zbudowane są na bioaktywnych składnikach takich jak: biopeptydy, roślinne komórki macierzyste, kwas hialuronowy, kwas glikolowy, zioła, z witaminami i antyoksydantami.


Zabiegi JetProDuo są wykonywane za pomocą opatentowanych aplikatorów, które równocześnie z podawaniem preparatów Jet Care emitują światło LED.
Połączenie w trakcie etapu eksfoliacji i infuzji z światłem LED poprawia skuteczność zabiegu. Jest wygodne dla pacjenta ponieważ nie wymaga dodatkowego pobytu w gabinecie.