JetPeel PRO – Przeciwstarzeniowy zabieg na pośladki

Szczególnie w sezonie plażowym każda kobieta pragnie jak najlepiej wyglądać w stroju kąpielowym. Piasek, morze i słońce są bardzo stresujące dla skóry. Ekspozycja na słońce może prowadzić do wysuszenia skóry i przyspieszyć proces starzenia. Obszarem bardzo narażonym na to stresogenne działanie są pośladki.
Firma TavTech opracowała zabieg przeciwstarzeniowy Buttocks wykonywany aparatem JetPeel PRO na pośladkach. Zabieg aktywuje stymulację kolagenu i antyoksydantów oraz pomaga zachować wygląd gładkiej skóry.
Dzięki mezoterapii wysokociśnieniowej JetPeel PRO pacjenci mogą cieszyć się bezinwazyjnym i przyjemnym zabiegiem w oparciu o technologię ciśnienia strumieniowego.
Protokół zabiegowy każdej sesji przeciwstarzeniowej pośladków obejmuje trzy kroki.

Masaż

Sprężone powietrze z dodatkiem preparatów JetCare Youth Dead Sea Hydro pobudza mikrokrążenie i poprawia koloryt skóry.

Exfoliacja z peelingiem

Preparatem Dead Sea Exfoliation z Morza Martwego delikatnie złuszcza skórę i reaktywuje nowe komórki.

Infuzja

Odżywka Dead Sea Nourishment z Morza Martwego dostarczana do skóry właściwej wzmacnia, nawilża i regeneruje. Spowalnia działanie słońca i piasku oraz pomaga zachować naturalną młodość pośladków.

W każdym kroku stosuje się płynne roztwory TavTech wzbogacone mieszanką 21 minerałów z Morza Martwego. Całkowity czas sesji terapeutycznej wynosi 30 minut. Zaleca się wykonanie 6 sesji w następujących odstępach czasu.

Sesje 1 i 2Tydzień 1, Druga sesja 3-4 dni po sesji 1
Sesja 38-12 dni po Sesji 2
Sesja 418-22 dni po Sesji 3
Sesja 528-32 dni po Sesji 4
Sesja 628-32 dni po Sesji 5