EmpowerRF- zabiegi dla współczesnych kobiet

Dr Tracy Blusewicz, FACOG aspirebluffton.com

„EmpowerRF jest obecnie najbardziej zaawansowaną technologią, poprawiającą jakość życia kobiet. W naszej klinice EmpowerRF używamy codziennie. Za pomocą tej jednej platformy, możemy rozwiązywać szeroki zakres kobiecych chorób, włącznie z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, nietrzymaniem z naglącym parciem oraz mieszanym nietrzymaniem moczu, suchością pochwy, bólem przy pożyciu intymnym, chronicznych infekcjach i wiotkości pochwy. Poprawiając wygląd pochwy i sromu pomagamy przywrócić ich podstawowe funkcje, poprawiamy jakość życia kobiet w wieku dojrzałym, a dodatkowo zwiększamy odczuwanie podczas pożycia intymnego. Wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, są potencjalnymi kandydatkami do zabiegu EmpowerRF.”

EmpowerRF to wszechstronny system medyczny, który wykorzystuje kombinację kilku synergii:

EmpowerRF posiada trzy aplikatory dopochwowe:

oraz trzy aplikatory do zabiegów na zewnętrznych narządach:

Aparat do ginekologii estetycznej Empower RF –

Zabiegi

Zabiegi dopochwowe

Morpheus8V umożliwia wewnątrzpochwowe podśluzówkowe przemodelowanie ścian pochwy. Za pomocą matrycy 24 cienkich pozłacanych mikroigieł RF wkłuwanych na głębokość 3mm, Morpheus8V wywołuje klinicznie potwierdzoną frakcyjną elektrokoagulację i objętościowe rozgrzewanie tkanki, prowadzące do obkurczenia kolagenu.

VTone jest łagodną, niechirurgiczną technologią z certyfikatem FDA, zaprojektowaną do wewnątrzpochwowej elektrycznej stymulacji mięśni (EMS) i mobilizacji układu mięśniowo-powięziowego, w celu rehabilitacji osłabionych mięśni dna miednicy i poprawy objawów wysiłkowego nietrzymania moczu, nietrzymania z naglącym parciem oraz mieszanego.

FormaV to komfortowy zabieg zapewniający głębokie, jednorodne, objętościowe rozgrzanie tkanki z automatyczną kontrolą temperatury w czasie rzeczywistym. Wszechstronność tej technologii wykorzystującej bipolarny prąd RF pozwala lekarzowi na spersonalizowanie zabiegu stosownie do potrzeb pacjenta.

Zabiegi na zewnętrznych narządach

Tone jest nieinwazyjną technologią wzmacniającą mięśnie, która działa poprzez emisję impulsów o niskiej częstotliwości, wyzwalających silne, nieświadome skurcze mięśni. Pacjenci odpoczywają, podczas gdy określone grupy mięśni ulegają wzmocnieniu, bez chirurgii i rekonwalescencji. 4 bezdotykowe aplikatory emitując elektryczne impulsy prądu RF powodują CMA. CMA optymalizuje metabolizm komórkowy i regenerację mięśni.

Morpheus8 to technologia frakcyjnej elektrokoagulacji tkanek. Energia bipolarnego prądu RF dostarczana jest do tkanki poprzez matrycę pinów – elektrod, powodując miejscowe podgrzanie i koagulację tkanki będącej w kontakcie z elektrodami. Z kolei Morpheus8 Body umożliwia remodelowanie tkanki podskórnej do głębokości 8mm, za pomocą matrycy 40 pozłacanych mikroigieł.

Morpheus8 w wersji „body” działający na głębokości 8mm jest skuteczny w zabiegach redukcji blizn, rozstępow i cellulitu IV stopnia.

Inmode Morpheus8

Aviva to najnowocześniejszy zabieg zaprojektowany do lipolizy wspomaganej RF oraz obkurczania powięzi i skóry. Ta minimalnie inwazyjna technologia wyposażona jest w szeroki wachlarz zabezpieczeń, redukujących ryzyko termicznego uszkodzenia skóry, co umożliwia osiągnięcie unikanych efektów.

Aviva aplikator

Tabela zabiegów

Zabiegi wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub bez znieczulenia. W zależności od zaawansowania schorzenia wykonuje się średnio od 3 do 6 zabiegów. Praktycznie brak jest okresu rekonwalescencji.

Nowa oferta dla współczesnych kobiet