fbpx

XII OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE GINEKOLOGÓW I POŁOŻNIKÓW

22-24 lutego 2024 r. w Toruniu w Hotelu Copernicus odbył się coroczny kongres ginekologów i położników. Program obejmował kursy, wykłady oraz wystawę.

SHAR-POL uczestniczył w wystawie prezentując urządzenia do ginekologii estetycznej Empower RF – mikroigłowy RF oraz Smaxel – laser CO2.

EmpowerRF Inmode to, niechirurgiczna platforma przeznaczona do zabiegów odnowy biologicznej zewnętrznych i wewnętrznych narządów kobiecych. 6 różnych aplikatorów działające w oparciu o kilka różnych technologii umożliwiają wykonanie uzupełniających się zabiegów poprawiających stan zdrowia i samopoczucie kobiet. Jest to obecnie jedyny aparat posiadający dopochwowy, mikroigłowy aplikator MorpheusV.

EmpowerRF posiada trzy aplikatory dopochwowe:

  • V Tone – do stymulacji mięśni EMS
  • Morpheus8 V– frakcyjna, mikroigłowa przebudowa zewnętrznej błony tkanki łącznej ściany pochwy
  • Forma V – dopochwowe ujędrnianie


oraz trzy aplikatory do zabiegów na zewnętrznych narządach:

  • Morpheus8 – do zabiegów frakcyjnych, makroigłowych RF do odnowy zewnętrznych narządów rodnych
  • Tone – aplikator emitujący energię EMS w celu poprawy napięcia mięśni poprzez stymulację ich skurczów
  • Aviva – aplikator oparty na technologii RFAL, do minimalnie inwazyjnych zabiegów zewnętrznych narządów (niechirurgiczna alternatywa dla labioplastyki).

Własne doświadczenia z zabiegów aparatem Emower RF przedstawił dr Tomasz Basta „Mikroigłowy RF w leczeniu endowaginalny zmian poporodowych i pomenopauzalnych doświadczenia własne”

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo