fbpx

Party Medycyna Estetyczna 01/2021 – Cristal

Cristal – mroźne modelowanie sylwetki

Kriolipoliza z certyfikatem medycznym

  • widoczne efekty już po 1 zabiegu
  • temperatura do -9st.C
  • 2 aplikatory działające jednocześnie
  • ujędrnianie i redukcja cellulitu

Zabieg bez obsługi

EVOKE Inmode to pierwszy i jedyny bezobsługowy aparat do remodelowania owalu podbródka i ujędrniania skóry twarzy. Aplikator EVOKE face i EVOKE chin dostarczają bipolarną energię prądu RF, która równomiernie podgrzewa skórę oraz warstwę podskórną do temperatury 24-45st.C, co gwarantuje skuteczność zabiegu. Temperatura skóry jest utrzymywana na stałej, zaprogramowanej wartości, dzięki temu zabieg jest bardzo bezpieczny – nie ma ryzyka oparzenia skóry. Ogromną zaletą urzadzenia jest także to, że daje możliwość jednoczestnego wykonania zabiegu na całej powierzchni policzków i linii żuchwy lub na całej powierzchni podbródka.

DiolazeXL – opinia eksperta (dr Franciszek Strzałkowski)

Wybierając laser do swojej kliniki, szukałem urządzenia, które pozwoli na skuteczne usuwanie włosków nie tylko ciemnych i grubych, ale też jasnych i delikatnych, niezależnie od karnacji, w szybkim tempie, komfortowo, przy małej liczbie powtórzeń. Takie właściwości ma laser DiolazeXL firmy Inmode, którego technologia jest jednym z najnowszych osiągnięć w laserowym usuwaniu owłosienia. To jedyny laser, który uzyskał certyfikat FDA w stałej redukcji owłosienia z wykorzystaniem technologii mieszanych długości fali: 755+810nm. Dzieki niemu grono naszych pacjentek poszerzyło się o osoby, które wcześniej próbowały usuwać owłosienia laserem, ale nie były zadowolone z efektów. Ten laser doskonale radzi sobie z każdym rodzajem owłosienia, nawet wcześniej nieosiagalnym dla laserów. Wykorzystując DiolazeXL, opracowaliśmy w naszej klinice autorski zabieg Sexy You – skuteczną i bezbolesną epilacje laserową z dodatkowym zastosowaniem kriostymulacji, co poprawia komfort w trakcie zabiegu.

Trzy w jednym – Opinia eksperta – Anna Salomon

Jednym z nielicznych naprawdę skutecznych zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę jest EVOLVE marki Inmode. Chociaż to światowa nowość, cieszy się zainteresowaniem pacjentek, także gwiazd. Dzieki EVOLVE świetne rezultaty udało nam się osiągnąć np. u Małgorzaty Rozenek-Majdan, która niedawno została mamą. EVOLVE pozwala na trzy niezależne proceduty. Jeśli pacjentce zależy, aby miejscowo wysmuklić sylwetkę (np. plecy, brzuch i nogi), idealny będzie zabieg w wersji EVOLVE TRIM, który wykorzystuje połączenie energii prądu RF do głębokiego ogrzewania skóry oraz próżni do zassania i masażu tkanki tłuszczowej. Na skutek ich działania nastepuje obumieranie komórek tłuszczowych i redukcja cellulitu. Napinające skórę działanie ma EVOLVE TITE, wszystkim zaś tym, którzy chcieliby popracować nad rzeźbą, polecam EVOLVE TONE. Aplikatory urządzenia emitują energię elektromagnetyczną, która poprawia napięcie mięśni poprzez wywołanie ich skurczów.

Morpheus – opinia eksperta – dr Krzysztof Jakubowski

Zabieg Morpheus polega na mikroigłowej rediofrekfencji RF. Skórę nakłuwa się mikroigłami, z których na głębokości od 0,5 do 4mm jest emitowany impuls RF (fali radiowej o wysokiej częstotliwośliwości). Dzięki unikalnej budowie aplikatora, w odróżnieniu do tradycyjnych igieł, grzanie ma miejsce na całej długości igły. Dochodzi do obkurczenia się włókien kolagenowych i elastynowych oraz stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Dzięki temu, że impuls deponowany jest na odpowiedniej głębokości, Morpheus ma wyjątkową skuteczność. Spektakularne efekty się zarówno tzw. resurfacingu twarzy, czyli poprawy wyglądu skóry, jak i redukcji blizn oraz rozstępów. W trakcie zabiegu następuję intensywna stymulacja skóry do przebudowy. W rezultacie staje się ona wygładzona, ujędrniona, a zmarszczki spłycone. Zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji. Przez kilka dni na powierzchni skóry mogą się utrzymywać tylko delikatne ślady po mikroigłach.

Produkty

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo