fbpx

Może być lepiej niż cool? Może! Może być CRISTAL®!

Często pytacie nas dlaczego nie jesteśmy już dystrybutorem CoolTecha. Trudno znaleźć jedną prostą odpowiedź na to pytanie. Ale spróbujmy w skrócie :

Cooltech to sprzęt, który dystrybuowaliśmy jako pierwsi w Polsce i to dzięki nam i naszym wspaniałym klientom jest on tak popularny na polskim rynku. Przez kilka lat dostarczyliśmy Wam blisko 200 tych urządzeń. Nie jest tajemnicą, że był to sprzęt najwyższej klasy. A my nie mamy w swojej ofercie nic, czego nie przetestowaliśmy wzdłuż i wszerz, do czego nie jesteśmy przekonani i co nie działa. A Cooltech był cool.

Każdy z naszych klientów jest z niego zadowolony – a na niczym tak bardzo nam nie zależy jak właśnie na stuprocentowej satysfakcji klienta. Jednak kiedy hiszpańska fabryka Cooltecha przeniosła się do taniej Bułgarii – jakość sprzętu zaczęła się zmieniać…. A my podpisujemy się tylko pod wysokiej jakości produktami.

Zaczęliśmy wówczas szukać i znaleźliśmy! Medyczna kriolipoliza CRISTAL® od francuskiej firmy Deleo to był strzał w dziesiątkę!

CRISTAL® jest cool. Lepiej niż cool!

A dlaczego? Zobaczmy na czym polega jego przewaga.

  • CRISTAL® to urządzenie do modelowania sylwetki nie tylko przy użyciu zjawiska kriolipolizy, ale także z możliwością rozbudowania o aplikator do redukcji cellulitu i ujędrniania skóry. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.
  • W standardzie są aż 3 aplikatory (istnieje możliwość rozbudowania go do 7 aplikatorów).
  • W trakcie procedury CRISTAL® temperatura zabiegowa wynosi do -9 stopni Celsjusza, a odpowiednio długi czas chłodzenia (50-70 minut) zapewnia skuteczność zabiegu kriolipolizy.
  • CRISTAL® posiada intuicyjny interfejs. Użytkownik może skorzystać z zaprogramowanych wcześniej parametrów lub wprowadzić i zapisać własne ustawienia własne.
  • Gwarancja producenta to aż 24 miesiące (zarówno na aparat jak i aplikatory).
  • Znacznie niższe koszty eksploatacyjne (szczególnie membran).

No i przede wszystkim – przetestowaliśmy go w pierwszej kolejności na sobie i swoich bliskich i działa!

Działa i jest cool. Lepiej niż cool!

Chyba już nikt się nie dziwi, że wybraliśmy CRISTAL®!

Produkty

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo