fbpx

Międzynarodowy trener Inmode z Polski

Mamy przyjemność poinformować, że dr Marta Blumska – Janiak została międzynarodowym trenerem firmy InMode w zakresie stosowania aparatu EmpowerRF w ginekologii estetycznej. EmpowerRF – Empowering Women’s Wellness with Innovative Technology (inmodemd.com)

Pani Doktor jako międzynarodowy trener Inmode bierze udział w licznych badaniach klinicznych, prowadzi wykłady oraz szkolenia.

W zakresie poprawy wyglądu po laserach CO2 kolejnymi urządzeniami, które na stałe wkroczyły do gabinetów medycyny estetycznej są mikroigły RF. Podobna ewolucja nastąpiła w ginekologii estetycznej.

W 2022 roku izraelska firma InMode wprowadziła na rynek aparat EmpowerRF wyposażony w endowaginalny, mikroigłowy aplikator. Jest to pierwszy i jedyny tego typu aparat na świecie. Urządzenie to pomaga przywrócić kobietom utraconą pewność siebie, zmysłowość i intymność, a także pomaga rozwiązać bolesne konsekwencje procesu starzenia się. Aparat do ginekologii estetycznej Empower RF – SHAR-POL

EmpowerRF to kompleksowe podejście do problemów kobiecych. Posiada trzy aplikatory dopochwowe oraz cztery aplikatory do zabiegów na zewnętrznych narządach kobiety. Ma wiele możliwości dostosowania leczenia do indywidualnych potrzeb bez ograniczeń wiekowych. Zabiegi są nieinwazyjne.

Już 9 czerwca 2022 platforma zostanie zaprezentowana w trakcie eventu inauguracyjnego w klinice FemiClinic przez Doktor Martę Blumską- Janiak.

Produkty

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo