fbpx

Magazyn Estetyczny – EVOLVE Całkowita transformacja sylwetki

EVOLVE – Całkowita transformacja sylwetki

EVOLVE BY INMODE to pierwsze i jedyne urządzenie nie wymagające operatora do kompleksowego modelowania sylwetki. Rola obsługującego urządzenie jest ograniczona do założenia aplikatorów, ustawienia na monitorze parametrów i zdalnej kontroli przebiegu zabiegu. Pacjent w dowolnym momencie za pomocą przycisku ma możliwość wstrzymania zabiegu i zlecenie personelowi kliniki zmiany parametrów na bardziej komfortowe.

Evolve jako jedyne urządzenie ma aplikatory wykonane w technologii A.C.E., która zapewnia automatyczną kontrolę temperatury(1000razy/sek) i sterowanie prądem RF. Wartość prądu jest utrzymywana na stałej, zaprogramowanej wartości. Dzięki temu zabieg jest bardzo bezpieczny – nie ma ryzyka oparzenia skóry mimo jej długiego grzania.

Zabieg Evolve to jedno urządzenie, które pozwala na trzy niezależne procedury. Wybór zabiegu zależy od indywidualnych potrzeb poprawy sylwetki pacjenta.

Modelowanie

Jeśli pacjentowi zalety aby miejscowo wysmuklić sylwetkę ( na przykład plecy, brzuch i nogi) idealny będzie zabieg w wersj EVOLVE TRINI, który wykorzystuje kombinację równoczesnego działania dwóch sprawdzanych klinicznie technologii – połączenia energii prądu RF do głębokiego ogrzewania skóry oraz próżni do zassania i masażu tkanki tłuszczowej. Na skutek działania „prawidłowej dawki cieplnej” i ssania następuje obumieranie komórek tłuszczowych i redukcja cellulitu.

Ujędrnianie

Napinające skórę działanie ma natomiast EVOLVE TITE który wykorzystuje sprawdzoną klinicznie metodę stymulacji kolagenu poprzez podgrzanie głębokich warstw skóry prądem RF. Kluczowym warunkiem uzyskania pozytywnych wyników klinicznych jest utrzymanie temperatury skóry właściwej na poziomie 42-45stC przez odpowiednio długi czas 30 do 60min.

Rzeźbienie

Wszystkim tym, którzy chcieliby wspomóc treningi siłowe i dodatkowo popracować nad rzeźbą, poleca się EVOLVE TONE, podczas którego aplikatory urządzenia emitują energię elektromagnetyczną w celu poprawy napięcia mięśni poprzez stymulację ich skurczów. Evolve Tone dostarcza 288 000 impulsów w ciągu 30 minut.

Zabiegi można wykonywać jednocześnie na wielu obszarach ciała podczas jednej sesji. EVOLVE nie wymaga absolutnie żadnego okresu rekonwalescencji. To szybki i bezbolesny zabieg, który można wykonać w porze lunchu i od razu wrócić do czynności dnia codziennego.

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo