fbpx

Kosmetologia Estetyczna – 2022/01 – JetPeelPro

JetPeelPro – bezdotykowna odnowa skóry

Wśród urządzeń, które posiadam w gabinecie, na szczególną uwagę zasługuje JetPeelPro izraelskiej firmy TavTech. JetPeelPro to nowa, rozszerzona wersja obecnego na rynku od kilku lat aparatu JetPeel. Ponad 20-letni okres badań klinicznych i testów umożliwił opracowanie technologii, która z prędkością poddźwiękową ok. 720 km/godz. pozwala na podskórne podawanie preparatów.

ZABIEG „JET SKIN CARE”

Zabieg „jet skin care” wykonywany aparatem JetPeelPro łączy zabiegi drenażu, hydropeelingu z zabiegami regeneracji skóry preparatami dostarczanymi do skóry właściwej.

Opatentowane aplikatory umożliwiają bezdotykowe usuwanie zrogowaciałego naskórka oraz bezigłowe wtłaczanie odpowiednich preparatów do poziomu skóry właściwej (0,5-1,5 mm). Konkurencyjne aparaty dają efekt tylko w naskórku (do 0,1 mm).

Preparaty „jet care” zbudowane są na bioaktywnych składnikach, takich jak: biopeptydy, roślinne komórki macierzyste, kwas hialuronowy, kwas glikolowy, zioła oraz witaminy i antyoksydanty, ,,Jet skin care” oferuje szeroką gamę protokołów zabiegowych, zoptymalizowanych dla różnych stanów skóry i schorzeń, włącznie z bezigłowym PRP, leczeniem trądziku, odbudową włosów, redukcją nadmiernej potliwości itp. Zabieg ,,jet skin care” to kompleksowy, 4-stopniowy proces, obejmujący: masaż połączony z drenażem limfatycznym, eksfoliację, infuzję serum w głębokie warstwy skory na całej powierzchni zabiegowej, booster – infuzję serum w miejsca, wymagające bardziej intensywnego działania, np. zmarszczki.

CZYM ROŻNI SIĘ ZABIEG ,,JET SKIN CARE” OD ZABIEGÓW HYDRODERMABRAZJI ORAZ MEZOTERAPII BEZIGŁOWE?

1. Bezdotykowe działanie

Hydrodermabrazja oraz mezoterapia bezigłowa są wykonywane za pomocą aplikatorów stykających się z powierzchnią skory.

2. Głębokie działanie w skórze właściwej

Hydrodermabrazja oraz mezoterapia bezigłowa (elektromagnetyczna lub ultradźwiękowa) działają do głębokości naskórka (0,2 mm). Obszar działania JetPeel@Pro to skóra właściwa (0,5-1,5 mm).

3. zabieg, obejmujący 4-etapową, kompleksową odnowę skory.

Zalety JetPeelPro

Dla klienta

Całkowicie bezbolesny nieinwazyjny strumień JetPeel@Pro penetruje do głębokich warstw skory w sposób całkowicie komfortowy, relaksujący i przyjemny, . Nie wymaga rekonwalescencji – ,,jet skin care” nie przerywa ciągłości skóry i w związku z tym nie ma konieczności wyłączenia z normalnej aktywności. Zaraz po opuszczeniu gabinetu można wrócić do normalnych codziennych zajęć. Szybko widoczne efekty natychmiastowe dostarczanie substancji do głębokich warstw skory oznacza, ze efekty są widoczne od razu po zabiegu.

Dla gabinetu

  • Skuteczność kliniczna – ,,jet skin care” jest zabiegiem z rezultatami udowodnionymi w wieloletnich badaniach,
  • Bezpieczny nieinwazyjny, bezigłowy, nie pozostawiający śladów po zabiegu. Umożliwi osiągnięcie dobrych efektów bez uszkodzeń skóry i gojenia.
  • Jedno urządzenie, wiele możliwości – w połączeniu z rożnymi preparatami, jedno urządzenie pokrywa szeroką gamę zastosowań.

Najlepsze efekty uzyskuje się w serii zabiegów co kilka tygodni.

Produkty

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo