fbpx

JetPeel Pro w Spa Edition w Hollywood

W „Who What Wear” ukazała się relacja z Edition Spa w Hollywood pt. „Jennifer Aniston i Uma Thurman uwielbiają peeling do twarzy Jet Peel”.

„Who What Wear” to cyfrowa publikacja i społeczność poświęcona modzie, urodzie i stylowi życia, w której można odkrywać najnowsze marki, trendy i niezbędne produkty, które pomogą zdefiniować i ewoluować osobisty styl.
Według kosmetyczki z Edition Spa technologia peelingu strumieniowego Jet Peel jest w Europie stosowana od lat, ale w Stanach nie stała się jeszcze popularna, co czyni zabieg jeszcze bardziej ekskluzywnym. Może on poszczycić się imponującą listą fanów celebrytów, w tym Jennifer Aniston, Umy Thurman i Demi Moore.
Autorka relacji przetestowała zabieg JetPeel Pro składający się z peelingu oraz infuzji serum aloesowego i serum z kwasem hialuronowym w celu nawilżenia i nadania skórze jędrności.
Jakie są zalety tego rodzaju zabiegu na twarz? Zdaniem autorki zabieg w Edition Spa spełnił swoje zadanie – przemodelował skórę. Zdjęcie zrobiono mniej więcej godzinę po zabiegu, co świadczy o natychmiastowych (i widocznych) efektach zabiegu na twarz.

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo