fbpx

Glamour 2021/11 – JetPeelPro

Podróż do przyszłości

Bez igieł, bez rekonwalescencji, bez bólu, za to z wykorzystaniem technologii stworzonej przez naukowca specjalizującego w technice rakietowej – tak wygląda zabieg, który rozświetli skórę i wybawi ją od niedoskonałości!

JetPeeI Pro to wszechstronny kilkustopniowy zabieg przełamujący wszelkie bariery standardowej pielęgnacji, który pozwala całkowicie odmienić oblicze skóry. W najnowszej wersji system umożliwia nie tylko dogłębne bezdotykowe oczyszczenie skóry, ale także nieinwazyjne wtłaczanie substancji czynnych do jej głębokic warstw. Zabieg wykonuje Się głównie na twarzy, szyi i dekolcie. Szczególnym powodzeniem cieszy się modelowanie ust poprawiające ich kształt, strukturę czy kdoryt.

JAK WYGLĄDA ZABIEG

Procedura zaczyna się od drenażu limfatycznego w formie przyjemne go masażu, który pobudzi mikrokrążenie i ułatwi pozbywanie się toksyn Następnie pod wpływem silnie sprężonego powietrza mikrocząsteczki soli fizjologicznej emitowane przez aplikator JetPeeI Pro usuwają z powierzchni skóry zanieczyszczenia i warstwę martwego naskórka – to przygotowanie do ostatniego etapu pielęgnacji.

APLIKACJA SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH

Odpowiednio dobrane serum jest podawane aż do skóry właściwej wsposób całkowicie bezinwazyjny. Jest to możliwe dzięki dwóm czynnikom: zamianie preparatu na formę zmikronizowanej mgiełki o cząsteczkach na tyle małych, że mają możliwość głębokiego penetrowania i rozpędzeniu ich do prędkości poddźwiękowej, która toruje drogę do głębokich warstw skóry. Gdy ciśnienie ustępuje, mikrokanaliki skóry zamykają się, azaaplikowane w nie składniki odżywcze równomiernie rozpraszają się między włóknami kolagenowymi tkanek.

DLA KOGO JEST JETPEEL PRO

Zabieg rekomendowany jest nie tylko wtedy, gdy zależy nam na poprawie kondycji skóry, ale także jako skuteczna terapia przebarwień i trądziku, nadpotfiwości czy przy wypadaniu włosów. Służą temu różne rodzaje Serum. Preparat Jet Solution skomponowano w oparciu o naturalne zaawansowane składniki aktywne z biopeptydami, roślinnymi komórkami macierzystymi, kwasem hialuronowym oraz witaminami i przeciwutleniaczami. Precyzyjnie dobrane do konkretnego problemu skóry, dają terapeutyczny efekt.

Produkty

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo