fbpx

EVOLVE siłownia bez wysiłku – ELLE 2020/12

Siłowania bez wysiłku

Szczere spojrzenie na ciało powie więcej o skutkach pandemii niż telewizja.

Plan? WRÓCIĆ DO FORMY SPRZED.

Pomogą profesjonalne zabiegi w gabinecie, które działają lepiej niż trening.

Z Anną Salomon (Kosmetolog współzałożycielka warszawskiej kliniki medycyny estetycznej ShinConcept) rozmawia Karolina Romańska

Czy możemy mówić o zjawisku ,,covidowei sylwetki”?

ANNA SALOMON: W gabinecie często słyszę, że marki zaczęły szyć mnieiszą rozmiarówkę.

A mówiąc serio: pandemia, podczos której większość z nas siedzi w domu i nie kontroluje tego, co je, lub wręcz zajada stres, sprawia, ze efektem jest nadmierna likalna tkanka tłuszczowa.

Czyli nie zauważamy zmiany stylu życia, ale dodatkowy wałeczek no brzuchu już tak?

Nie tylko no brzuchu, bo to, gdzie odkłada się tkanka tłuszczowa, zależy od tego, jak

jesteśmy zbudowani. Wiele osób nie mieści się np. w swoje marynarki, bo ma problem z ramionami. Mówimy o lokalnym, miejscowym otłuszczeniu.

Winna bardziej jest zła dieta czy raczej brak ruchu?

Jedno i drugie. Dieta musi iść w parze z treningiem, przy czym nie musi być to od razu trening na siłowni. Wystarczy ruch, który mieliśmy na co dzień, o którego w czasie pandemii nam po prostu zabrakło.

Jak szybko wrócić do punkłu wyjścia, gdy nie do końca możemy wrócić do dawnych nawyków?

Skin Concept jako jeden z pierwszych gabinetów w Polsce i pierwszy w Warszowie odpowiedział na ten problem, wprowadzając do swojej oferty zabieg nowoczesnym urzqdzeniem Evolve.

No czym polega?

Do dyspozycii mamy trzy głowice. Pierwsza z nich (Evolve Tone) stymuluje mięśnie powoduiqc skurcze, które sq dla nas niemożliwe do wykonania podczos zwykłych ćwiczeń. Druga głowica (Evolve Tite) służy do ujędrniania i jest ideolna dlo osób, które zmagają się z luźną i wiotką skórą. To częsty problem u szczupłych osób po 35 roku życia. Trzecia głowica (Evolve Trim) spala lokolną tkankę tłuszczową za pomocą sześciu apIikatorów. W czasie jednej wizyty możemy je podłączyć jednocześnie do różnych partii ciała, np. cztery na brzuch i dwie na ramiona.

Jaką przewagę Evolve ma nad innymi podobnymi urządzeniami?

Głównie różni się tym, że działa samo. Ja jako operotor tylko podłączam pacjenta i ustawiam parametry, a urządzenie pracuje stole, ze stałą energią, mocą i czasem. W przypodku innych zabiegów wykonywanych ręcznie, np. urządzeniem Maximus, który również mamy w gabinecie, taka dokładność jest niemożliwa. Człowiek to tylko człowiek.

Co odczuwa się podczas zabiegu?

Jeśli chodzi o ujędrnianie, to nic więcej poza ciepłem, to bordzo przyjemny zabieg. Przy stymulacji mięśniowej książki pani już nie przeczyta, bo głowica funduje bardzo intensywne odczucia. Trzecia głowica, która zasysa fałd skóry między dwie płytki, a następnie przepuszczo przez nie prąd, również pozwala się zrelaksować. Jedna sesia to maksymalnie 20 minut na danym obszarze.

A efekty?

Znaczące widać już po trzech zabiegach, które należy powtarzać z częstotliwością raz lub dwa razy w tygodniu.

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo