fbpx

Eva Longoria ambasadorem InMode

Eva Longoria amerykańska aktorka, modelka, prezenterka i producentka telewizyjna ambasadorką firmy InMode.Eva Longoria | InMode Brand Ambassador | Morpheus8 Body (inmodemd.com)
Eva Longoria po urodzeniu syna zaczęła korzystać z urządzeń Morpheus8 Body i EvolveX firmy InMode, aby osiągnąć naturalną sylwetkę sprzed porodu. Jak sama mówi: „Prowadzę aktywny tryb życia i absolutnie najlepiej dbam o swoje ciało. Jednak po narodzinach mojego syna zauważyłam fizyczne zmiany, których nie mogłam usunąć poprzez moją dietę oraz regularne, rutynowe działania. Zwróciłam się do InMode. Zabiegi EvolveX Transform i Morpheus8 Body rozwiązały moje problemy. Jestem bardzo zadowolona z efektów”.
Eva Longoria kontynuuje zabiegi EvolveX Transform i Morpheus8 Body.

EvolveX Transform to bezobsługowy, nieinwazyjny zabieg na całe ciało stosowany do ujędrniania skóry, redukcji tkanki tłuszczowej i poprawy napięcia mięśni.

Morpheus8 Body to bezpieczna, skuteczna i minimalnie inwazyjna technologia przebudowy podskórnej tkanki. Jest ukierunkowana na głębsze warstwy skóry w celu wzmocnienia kolagenu.


„Nie mogę się doczekać, aby opowiedzieć historię o moim ciele jako Globalny Ambasador InMode” – mówi Longoria.
„InMode jest zachwycone współpracą z Evą Longorią. Osobiste i autentyczne doświadczenie Evy z technologiami InMode czyni ją idealną osobą do dzielenia się swoją historią na całym świecie” – powiedział Shakil Lakhani, prezes InMode North America.

Produkty

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo