fbpx

ELLE 2023/01 – JetPeel

Jak zachować blask młodości?

Bez igieł, bez rekonwalescencji, bez bólu, za to z wykorzystaniem technologii stworzonej przez naukowca specjalizującego się w… technice rakietowej – tak wygląda zabieg PreOdmładzanie, które oferuje nowe podejście do profilaktyki anty-aging.

Pragnienie młodego wyglądu towarzyszy nam przez większość życia. Niestety po 25. roku życia skóra osiąga dojrzałość, a po 30.-tym procesy odnowy komórkowej zachodzące w skórze ulegają stopniowemu spowolnieniu. Organizm kobiety zmniejsza ilość produkowanego estrogenu, który odpowiada m.in. za funkcje stymulatora syntezy elastyny i kolagenu. Kiedy zatem należy zacząć myśleć o profilaktyce starzenia się skóry, pytamy Karolinę Pociask, właścicielkę warszawskiego gabinetu Kształtosfera.

Karolina Pociask: Coraz więcej świadomych kobiet już w wieku 20–30 lat stara się zachować naturalną młodość swojej skóry. Trzydziestka to ostatni moment na profilaktykę. Pre odmładzanie to obecnie silny trend w pielęgnacji estetycznej.

Co on oznacza?

Nowoczesną pielęgnację, czyli połączenie bogactwa naturalnych składników odżywczych ze skuteczną technologią podawania ich w głąb skóry. Najnowsze urządzenie JetPeel Pro, wykonane w innowacyjnej technologii, pozwala bezinwazyjnie dostarczyć składniki odżywcze serum do jej głębokich warstw. Pomaga zapobiegać uszkodzeniom skóry, co zapewnia zachowanie blasku i młodzieńczy wyglądu skóry.

Jak wygląda zabieg

Procedura jest trzystopniowa, bezdotykowa. Zaczyna się od przyjemnego masażu preparatem Dead Sea Hydro do drenażu limfatycznego. Kosmetyk pobudza mikrokrążenie i ułatwia pozbywanie się toksyn. Następnie pod wpływem silnie sprężonego powietrza mikrocząsteczki Dead Sea Exfoliation emitowane przez aplikator JetPeel Pro usuwają z powierzchni skóry zanieczyszczenia i warstwę martwego naskórka – to przygotowanie do ostatniego etapu pielęgnacji, którym jest głębokie odżywienie skóry.

Proszę opowiedzieć o aplikacji substancji odżywczych.

Odpowiednio dobrane serum z serii Dead Sea Nourishment jest podawane aż do skóry właściwej w sposób całkowicie bezinwazyjny. Jest to możliwe dzięki dwóm czynnikom: zamianie preparatu na formę zmikronizowanej mgiełki o cząsteczkach na tyle małych, że mają możliwość głębokiego penetrowania, i rozpędzeniu ich do prędkości poddźwiękowej, która toruje drogę do głębokich warstw skóry. Gdy ciśnienie ustępuje, mikrokanaliki skóry zamykają się, a zaaplikowane w nie składniki odżywcze równomiernie rozpraszają się między włóknami kolagenowymi tkanek.

Dla kogo jest zabieg Pre odmładzania?

Formuła JetCare Youth jest przeznaczona do młodej skóry we wczesnych stadiach utraty kolagenu, elastyczności i fotouszkodzeń, które prowadzą do powstawania drobnych zmarszczek i późniejszego wiotczenia skóry. Produkty do zabiegu Pre odmładzania JetCare Youth są wzbogacone mieszanką 21 ochronnych minerałów z Morza Martwego i naturalnymi składnikami, które dbają o kondycję włókien kolagenowych i elastyny. Morze Martwe to najsłynniejsze na świecie starożytne spa. Odżywcze i regenerujące właściwości działania jego soli na skórę zostały udowodnione klinicznie. Zabieg trwa około 30 minut i nie wymaga żadnej rekonwalescencji, a skóra natychmiast uzyskuje efekt „skin glow”.

Forma by Inmode – Piękna po swojemu

Wykorzystana w urządzeniu technologia bipolarnego prądu RF działa bezpośrednio na kolagen w skórze – sprawia, że jego włókna podgrzane do temperatury 41-43st.C kurczą się, a cera natychmiast wyraźnie napina i z czasem wytwarza więcej kolagenu. Forma by Inmode to obecnie jedyny aplikator umożliwiający zabieg bez ryzyka poparzenia, ponieważ temperatura jest utrzymywana i kontrolowana na zaprogramowanym poziomie. Na jaki efek można liczyć? Długotrwałezwiększenie elastyczności i napięcia skóry.

Produkty

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo