fbpx

Depilacja DIOLAZE XL – śniadanie prasowe

06 lutego 2020 roku, mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się na śniadaniu prasowym z dziennikarkami i dziennikarzami z topowych magazynów i portali internetowych – odwiedziły nas między innymi redaktorki LNE, Zwierciadła, Party, Glamour, Gala, kobieta.pl, vogue.pl.

Krzysztof Makarski, inżynier biomedyczny i vice prezes firmy Shar-pol wraz ze współorganizatorem, doktorem Franciszkiem Strzałkowskim z Kliniki Strzałkowski, poprowadzili wykład na temat nowoczesnej epilacji, Diolaze XL izraelskiej marki Inmode. Zabieg można już wykonywać w Polsce, również w Warszawie w Klinice Strzałkowski.

Aparat DiolazeXL jako jedyny podczas jednego impulsu równocześnie emituje dwie długości fali (755nm +810nm). Słowem, łączy właściwości lasera aleksandrytowego i diodowego.

Dzięki popartej badaniami i sprawdzonej technologi, Diolaze XL może usunąć włosy w każdej fazie wzrostu, również te położone zbyt głęboko dla lasera aleksandrytowego i te zbyt cienkie i jasne dla lasera diodowego. Wymieniona kombinacja dwóch długości fali, sprawia jednocześnie, że działanie lasera jest bezpieczniejsze dla skóry, również tej opalonej, o wiele bardziej niż działanie lasera aleksandrytowego.

Wysoka, choć bezpieczna moc lasera i duży obszar działania aplikatora podczas emisji impulsu i komfortowy dla pacjentów system chłodzenia skóry sprawia, że zabieg trwa bardzo krótko i nie wymaga wielokrotnego powtarzania. Ze względu na różne fazy wzrostu włosów wystarczy powtórzyć go około 3-4 razy.

Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za zainteresowanie depilacją laserem DiolazeXL i dociekliwe pytania. Do zobaczenia wkrótce!

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo