fbpx

Morpheus8

Typ akcesorium:
Makroigłowy RF

  • Głębokość działania od 0,5mmdo 7mm
  • Wysoka energia prądu
  • Wielowarstwowe działanie

Zabieg polega na wykorzystaniu frakcyjnego bipolarnego prądu RF do punktowego odparowania skóry, z silnym podgrzaniem głębszych warstw skóry. Sterowanie energią prądu RF pozwala zmieniać efekt tkankowy i uzyskiwać słabszy lub mocniejszy efekt w zależności od wskazań.

Morpheus8 to aplikator makroigłowy prądu RF, którego budowa i działanie zasadniczo różni się od tradycyjnych mikroigieł RF. Różnica polega na wartości emitowanej energii oraz przepływie prądu między końcem mikroigły, a drugą elektrodą. W Morpheus8 cała powierzchnia kontaktu aplikatora ze skórą jest elektrodą. Przegrzaniu podlega obszar pomiędzy czubkiem igły a powierzchnią. Uzyskuje się poziomą i pionową stymulację termiczną i następuje optymalny skurcz FSN. Ponieważ igła jest pokryta silikonem, nie ma termicznego efektu naskórkowo-skórnego. Impuls trwa 100ms.

Energia prądu jest dwukrotnie wyższa w porównaniu z tradycyjnymi mikroigłami. Dzięki temu uzyskuje się znacznie lepsze efekty podczas jednego zabiegu.

Operator ma do dyspozycji 4 różne końcówki aplikatora Morpheus8:

Poszczególne końcówki różnią się między sobą: głębokością działania, wartością emitowanej energii, ilością igieł oraz możliwością automatycznego wysuwania igieł.

W celu poprawy tekstury skóry można ustawić głębokość penetracji igły na wielu poziomach sekwencyjnych korzystając z dwóch trybów pracy:

Mikroigły RF Morpheus8, penetracja

Morpheus8body
Morpheus8body został zaprojektowany do makroigłowych zabiegów frakcyjnych w celu przebudowy głębokich warstw, aż do tkanki tłuszczowej. Penetruje od 2 do 7mm, a przegrzewa do 8mm.

Morpheus Body umożliwia formownie podskórnego tłuszczu. Tak duża głębokość działania skutkuje ablacją i koagulacją adipocytów oraz obkurczeniem powięzi. Efektem jest redukcja cellulitu III i IV -go stopnia.

Mikroigły Morpheus8 Inmode - działanie

Tryb pracy burst

Tryb pracy burst to zastrzeżony tryb, w którym proces Fibro Septal RF Mediated Vulcanization wytwarza krzyżowe łączenie cząsteczek kolagenu na różnych głębokościach prowadzące do wzmocnienie macierzy skórno-tłuszczowej. Powstaje 3 stopniowy proces:

Morpheus8body w wersji „burst” posiada 4 kilku poziomowe tryby pracy:

Morpheus8 głębokość dzialania

Urządzenia kompatybilne

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo