fbpx

Forma

Typ akcesorium:
Bipolarny RF

  • Nieinwazyjne podgrzanie tkanki podskórnej do temperatury 41 st.C- 43 st.C
  • Ciągła kontrola i automatyczna regulacja temperatury

Forma to zabieg wykorzystujący energię bipolarnego prądu RF, która mocno dogrzewa głębokie warstwy skóry, nie uszkadzając naskórka.

Aplikator Forma wykorzystuje energię bipolarnego prądu RF, która mocno dogrzewa głębokie warstwy skóry, do temperatury 41 st.C- 43 st.C nie uszkadzając naskórka. Mocne podgrzanie skóry właściwej, skraca włókna kolagenowe, co prowadzi do stymulacji fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu. Efektem takiego działania jest długotrwałe zwiększenie elastyczności i napięcia skóry. Zabieg można wykonać na całym ciele. Jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji.

Aplikator Inmode Forma - zasada działania

Aby rozpoczął się proces neokolagenezy musi dojść do uszkodzenia struktury kolagenu w skórze właściwej. Przedstawione wykresy obrazują zależność uszkodzenie struktury kolagenu w zależności od temperatury grzania i czasu grzania. Z punktu widzenia efektywności zabiegu istotna jest temperatura około 430C. Jest to wartość, którą toleruje większość pacjentów. Z wykresu drugiego wynika, że utrzymanie tej temperatury przez 10 minut powoduje uszkodzenie 40% kolagenu.

W aplikatorze zastosowano unikalny, opatentowany system kontroli i stabilizacji temperatury wykonany w technologii A.C.E. System zapewnia automatyczną kontrolę temperatury skóry 1000 razy/sek i automatyczne wyłączenie prądu po przekroczeniu zaprogramowanej wartości. Obniżenie temperatury naskórka o 0,1 0C powoduje automatyczne włączenie prądu i podgrzewanie jest kontynuowane. Ten proces termomodulacji umożliwia w zabiegu nieinwazyjnego ujędrniania skóry, bardziej jednorodne podgrzanie skóry, oraz pozwala uniknąć punktowego przegrzewania i związanego z nim dyskomfortu, oraz efektów ubocznych.

Forma™ Inmode to bezpieczne, delikatne i skuteczne odmładzanie skóry, nie mające ograniczenia liczby impulsów.

Powszechnie leczone obszary na twarzy to:

Na ciele zabiegi wykonywane są najczęściej na:

Zaleca się cotygodniowe zabiegi wykonywane przez okres sześciu tygodni.

Operator ma do dyspozycji dwa aplikatory:

– duży – Plus™ Inmode do zabiegów na większych obszarach ciała

– mały – Forma™ Inmode dla małych obszarów.

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo