fbpx

Diolaze XL

Typ akcesorium:

  • Równoczesna emisja w jednym impulsie światło o dwóch długościach fali: 755+810nm lub 810+1064nm
  • Wysoka skuteczność depilacji dla jasnych i ciemnych włosów dla różnych odcieni skóry.
  • Potrójny układ do chłodzenia

Laser do depilacji Diolaze XL Inmode to jedyny na świecie laser diodowy emitujący równocześnie w jednym impulsie światło o dwóch długościach fali 755nm i 810nm lub 810nm i 1064nm.

Aplikator Diolaze XL izraelskiej firmy Inmode to jedyny laser diodowy do depilacji umożliwiający równoczesną (w jednym impulsie) emisję światła o dwóch długościach fali 755nm + 810nm lub 810+ 1064nm. Ponieważ wszystkie te długości fal są uznane za bezpieczne i skuteczne w usuwaniu włosów, kombinacja długości fal nie budzi żadnych obaw dotyczących bezpieczeństwa i umożliwia optymalizację skuteczności.

Laser DiolazeXL Inmode depilacja podwójny impuls
DiolazeXL laser depilacja

W Polsce dominują fototypy od I do III wg skali Fitzpatrick’a, o włosach w kolorach od jasnego do ciemnego, z przewagą jasnych. Z tego względu, w naszym obszarze geograficznym najefektywniejsze i najbezpieczniejsze są lasery emitujące światło o długościach fali od 755nm do 810nm.

Połączenie dwóch długości fali ( lasera aleksandrytowego i diodowego) w zabiegu depilacji zmienia sposób pochłaniania światła. Dzięki temu uzyskuje się bardzo dobre efekty dla jasnych i ciemnych włosów o różnej grubości typowych dla naszego obszaru geograficznego.


Diolaze XL Inmode to gwarancja wysokiego bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu depilacji dla jasnych i ciemnych włosów dla różnych odcieni skóry.

Równoczesna emisja światła 755+810nm:

Lasery depilacja głębokość działania

Pozostałe zalety Diolaze XL

Liczba sesji zależy od koloru i typu włosów, obszaru ciała i odcienia skóry. Najlepsze wyniki obserwuje się po 4 sesjach.

Diolaze XL jest przyjazny dla pacjenta

Partnerzy: inmode.pl
Projekt strony: logo